Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Szkoła Podstawowa w Górkach Szczukowskich

XI Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka w Szczukowskich Górkach

Utworzono dnia 03.06.2023
Już po raz jedenasty w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Szczukowskich Górkach odbył się Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka. W tym roku hasło przewodnie imprezy brzmiało: „ Mamę i tatę bardzo kochamy, więc dla nich śpiewamy”. W zmaganiach konkursowych udział wzięło pięć placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Piekoszów. Oddziały przedszkolne reprezentowały następujące dzieci:
- Wiktoria Dudek i Iga Piotrowska – SP im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Zajączkowie
- Klara Kleszcz i Izabela Banaś – Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni. Przedszkole w Jaworzni
- Lena Malasy i Hanna Kozieł – SP im. H. Sienkiewicza w Łosieniu
- Natalia Moćko i Karol Korba – SP im. A. Mickiewicza w Szczukowskich Górkach
oraz Antonina Domagała i Nikola Knez-Gadomska z Niepublicznego Przedszkola Fundacji Rozwój dla Przyszłości w Brynicy, oddział w Szczukowskich Górkach.
W związku z tym, że wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zaprezentowały się wspaniale, wszystkie ex aequo otrzymały pierwsze miejsca. W zamian za przepiękne prezentacje wokalne otrzymały atrakcyjne nagrody.
Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania dla p. Tomasza Majki – właściciela Piekarni „Majka” w Piekoszowie za słodki poczęstunek dla wszystkich gości. Wyrazy wdzięczności należą się również dyrektorowi BCK w Piekoszowie pani Annie Wilk za użyczenie sprzętu nagłaśniającego.

Licznik odwiedzin: